| anonim_4396 a întrebat:

Bunatpu! Chiar acum m-am certat cu cea mai buna prietena care ne cunoastem de mici. Avem increde una in alta,ne cunoastem enorm de bine,ne-am zis toate secretele.dar este o problema intre noi.Mi-am dat seama ca minte cam mult,tot timpul cand ne certam imi scoate ochii cate mi-o dat,le insira si alea.dar si eu am ajutat'o,si i-am dat cate am putut dar oh go on Ea crede ca is sclava ei,pe strada tot imi zice sa-i leg siretu ca nu poate, cand merg la ea imi zice sa i fac curat ca apoi imi da tot ce vreau si alea.Nustiu ce sa mai fac. M-am saturat intr-un fel.A daa. daca de exemplu eu nu-i dau nimic atunci nici ea si invers.Noi ne iubim,ne-am dat seama tot timpul cand ne certam nu putem sta certate nici o zi tot timpul eu ma intorc la ea, tot timpul.si acum cum ne-am certat ce spuneti? sa astept sa se intoarca ea ..sau?

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna din cate mi ai spus tu nu se numeste prietenie intre voi doua. Daca ai fi pentru ea prietena cea mai buna nu te-ar pune sa faci ceea ce ai facut sa ii legi siretu ca nu poate? Dar poate sa invete sa isi lege singura. Scuza-mi pararea dar eu cred ca te foloseste nu iti este o prietena. Alegerea este a ta.

| qasdw a răspuns:

Pai fa-i tu curat in casa! Ce naiba acum o lasi la greu? Mai ales cand vine pastele si trebuie sa faca mancare si curatetie.