| Mardari_Iuli_1990 a întrebat:

Bune tpu.imi place de o fata dar ei ii place de alt baiat(nu sunt prea sigur)dar nu stiu ce sa fac.nu stiu de ce ma respinge.va rog mult... spuneti-mi ce ar trebui sa fac.

11 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

Te respinge pentru ca e cu celalalt baiat, si ii place mai mult de el, incearca sa ii fii aproape cand ii e greu ei, incearca practic sa ii iei locul celuilalt baiat.
Poti sa fii cat mai romantic cu ea.
Afla ce ii place si ce nu.
Succes

| Indestructible44 a răspuns:

Poate ai putea sa ajungi la scoala inaintea tuturor si pune-i un biletel pe masa ei care vei scrie ce simti, si ca sa nu isi dea seama l-ai putea scrie la calculator.dar si idea cu floarea merge. apropo in ce clasa esti?

| Indestructible44 a răspuns:

Si nu pot spune ca esti urat esti chiar dragut, daca tu esti in imaginehappy. aaaa sa nu crezi ca sunt baiat sunt fatahappy

| BIOMAN a răspuns:

In primul rand nu te supara pentru ca si eu am patit asa... ai putea sai pui o floare la incput cand intri la scoala pe masa... sau sa vorbesti cu prieteni tai sate ajute cu ea. SUCES

| testament92 a răspuns:

Toti am trecut prin treaba astalaughing

| Mardari_Iuli_1990 explică:

Nu,chiar ma descurc foarte bine....probabil ma confunzi...stau in mereni

| Indestructible44 a răspuns (pentru Mardari_Iuli_1990):

Scuze dar semeni mult cu un prieten, si am uitat cum arata deoarece nu ne-am intalnit din vara

| Indestructible44 a răspuns (pentru Mardari_Iuli_1990):

Dar tie chiar iti place cu adevarat de fata asta?

| Andy_6171 a răspuns:

Buna! happy. Daca te respinge inseamna ca, compania ta nu-si are rostul in viata ei. Ea vrea altceva. Iar tu o vrei pe ea! Nu are sens! E ca si cand am vorbii doua limbi diferitelaughing. Respinge-o si tu si uit-o cu timpul. Fete sunt peste tot! In rest depinde de tine. Le plac vorbele dulci. Citez in orice situatie :,, Vorba dulce, mult aduce " happy! Bafta cu fetele si mare atentie in accelasi timp!