| AdelinAna a întrebat:

Bunna

Toata lumea vrea statusuri, asa ca am facut un blog cu mii de statusuri

http://blogg-maniaa.blogspot.com, sper sa va placa :*

Si va rog ceva: de fiecare data cand intrati pe blogg, jos de tot apare"vizualizat profilul meu complet" dat clik acolo va rog :* iar aici spuneti-mi ce pareree aveti :*

Multumesc

5 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Mie imi place;;).
Mai adauga statusuri. Abia astept sa le citesc:*.
http://miina-s.blogspot.com/
paa:*

| Sweet111 a răspuns:

E super. Ft.frumos!
numai ca mai adauga si statusuri nu numai de dragoste dar diferitewinking
. Succes! e super blogul! tine-o tot asa.love struckwinking pa pa wave

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

E tare ce ai facut iar statusurile sunt O.K...recunosc ca nu m-asi fi gandit la asa cevawinking...si profilul e O.K.Bafta si LA CAT MAI MULTE STATUSURI!

| PastilăBă a răspuns:

Eu te mai pot ajuta cu niste statusuri care nu le'am văzut la tinehappy
Spune'mi pe privat daca le vreihappy
Şi app:e foarte frumos blogulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos.