| cristtinaaa a întrebat:

Buuna!
As vrea sa pun ca aspect la hi5 o poza cu mine. De cate ori doresc nu pot, nu merge, dau examiare si imi apare ca si cum nu as avea aspect la profil, nu inteleg de ce raised eyebrows? Am apelat la foarte multi oameni ca sa pot pune poza mea pe hi5, big grin am vazut ca nu merge si sigura solutie a fost sa apelez la TPU. Cum sa fac? Ce sa fac? straight facePur si simplu nu merge.
fundita!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Pai cand incarci o poza ai vazut ca in dreapta apar niste sageti parca verzi sau nu stiu ce culoare au dai pe ele sa vezi daca poza are dimensiunile corespunzatoare poate e poza prea mare si de asta nu mergewinking

dar sa incerci sa elimini intai aspectul pe care il ai si apoi sa pui ce vrei tu poate si din cauza asta nu merge

sau poate e de la eiwinking