| fetitzabunasinebuna a întrebat:

Buunaa, sunt copii pe aici din Buzau care au dat la liceul Marghiloman pe filologie? Daca da, ce medii avetibatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| Marya_Denyssa_1999 a răspuns:

Buna! eu am intrat in marghiloman pe filologie cu 8, 84.

| fetitzabunasinebuna explică (pentru Marya_Denyssa_1999):

Aaa.eu in Economic pe Economie cu 8.32winking

| Marya_Denyssa_1999 a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Si iti doreai sa intri in marghiloman?

| fetitzabunasinebuna explică (pentru Marya_Denyssa_1999):

Dap. dar e posibil sa ma mut, depinde acum, stau in Economic un semestru, si daca nu ma descurc ma mut in Marghiloman pe filologie, ca stii, Economicul este un liceu care se bazeaza pe mate, si eu ma descurc mai bine la romana decant la mate. Acum sa vedemwinking

| Marya_Denyssa_1999 a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Si eu la inceput am vrut tot in economic, dar se face prea multa mate si eu nu prea ma descurc. e bun si marghilomanulwinking

| fetitzabunasinebuna explică (pentru Marya_Denyssa_1999):

Da, acum sa vad, poate ma descurc, daca nu, ne vedem in Marghiloman laughing

| Marya_Denyssa_1999 a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Te asteptbatting eyelashes