| iulia01 a întrebat:

Buuuna:*am tot auzit in ultimele zile de fata perfecta.Voi cum credeti ca ar trebui sa fie fata perfecta?

6 răspunsuri:
| 3TeoDora3 a răspuns:

Nu exista!

| aNNdRRea a răspuns:

Nu cred ca exista, fiecare om are defectul lui... [ din pacate ]hee hee

| Rockart a răspuns:

Nu există aşa ceva.

| ROB3RT89 a răspuns:

Dar nu exista fata sau baiatul perfect! Toti avem mici defecte, poate nici nu ne dam seama de asta.

| Waxyzz a răspuns:

In opinia mea, fata perfecta este cuminte, intelienta, frumoasa, dar cum este o vorba : "Cand Dumnezeu a facut oamenii le-a spus barbatiilor ca ei vor gasi o femeie perfecta in fiecare colt al lumii, dar dupa aceea omenirea a descoperit ca lumea era rotunda(fara colturi) iar Dumnezeu a ras, si a ras..."

| anonima1995 a răspuns:

Buna :* Nimeni nu e perfect. E de ajuns sa fi perfecta pentru persoana iubita, sa te accepte cu tot cu defecti si calitati. Fiecare fata e unica.