| Andreea2239 a întrebat:

Byna, TPU. :3Ce se face la stiinte sociale? La ce se da teza si in ce clase? Este greu? Detalii, detalii.; o33
FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Faci foarte multa istorie nu este greu, deoarece este ultima clasa.big grin. Depinde si de profesor acum.

| CrissIoana a răspuns:

Faci limbi straine, engleza si franceza/germana; Limba Romana, istorie; geografie;
Dai BAC-ul din :
- romana - oral ( obligatoriu )
- engleza ( obligatoriu )
- competente digitale ( obligatoriu )
- romana - scris ( obligatoriu )
- istorie ( obligatoriu )
- geografie, filosofie, logica, economie, psihologie ( la alegere )
PS :Eu sunt la Stiinte Sociale si ii usor. happy Clasa a-X-a ii mai grea.