| fatadela10 a întrebat:

C parere aveti despre liceul avram iancu din cluj, sectia filologie? e liceul ca o inchisoare?

2 răspunsuri:
| theprettyreckeless a răspuns:

Eu sunt la Avramwinking. inchisoare? poti zice ca nu e singura scoala ca o inchisoarelaughing. e liceu f bun, poti fi sigura ca daca inveti, e un plus.

| stefanik04 a răspuns:

Daca nu vrei sa fie ca o inchisoare,sa nu fie serios atunci nu merge la avram sau licee ca el,parerea mea...
Si eu vreau sa ma duc acolo si eu cred si am auzit lucruri bune despre el...(ca in orice liceu bun din oras,exista si muuulte fite,dar ce sa-i fcai,peste tot exista)
Altfel ii liceu bun, si se face scoala ca lumea
Sper ca te-am ajutat
Ca sa intri la el, nu dai test(nu e bilingv)