| anonim_4396 a întrebat:

Ca baiat trebuie sa te razi la subrat? (16 ani)

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai ai deja par la subrat?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce formulare ai abordat si tu... trebuie. De parca te obliga careva. Faci ce vrei cu corpul tau.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, dacă ești un băiat îngrijit, care se respectă.

| vocea a răspuns:

Poti sa faci cum vrei, este corpul tau tu decizi dar sa fiu sincer sa te razi la subrat cu pigul este nasol deoarece iti creste parul foarte repede, incearca sa cumperi niste solutii de epilare in care daca dai subrat iti va cadea parul imediat si nu iti va creste asa repede ca si cum ai da cu lamape piele mult succes frate

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Daca vrei sa transpiri mai putin si sa nu scarbesti fetele cand porti tricou fara maneci, da happy

| Wukii a răspuns:

Poți să faci ce vrei...