| bloodandskin a întrebat:

Ca nou reprezentant AVON am completat fisa de inscriere si acolo am pus si e-mailu meu si nu stiu cum sa fac sa ma loghez pe site am primit deja o comanda pe care a dato liderul meu pentru mine si am ajuns la campania 2 deja cu 170 minim...si nu stiu cum sa dau comanda la campania actuala cum primesc codul de logare pe site cine ma ajuta fundita.

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Trebuie sa iti faci contul inainte sa te loghezi
uite aici : http://www.claudia09avon.eu/......i-comanda/

4 răspunsuri:
| mihamihaela1234 a răspuns:

Pai pe site, cand sa te loghezi dai la cont nou.Completezi cu informatiie cerute si ala nu e cod de logare ci nr de reprezentant! Il gasesti pe factura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de coordontori sunt acestia care nu-si invata reprezentantii sa se logheze pe site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul de reprezentant si parola trebuie sa ti-o dea coordonatorul tau

inscriu reprezentanti avon : add ciocarlan.andreea@yahoo.com

| Ramona18 a răspuns:

Bunahappy eu sunt coordonator avon si te pot ajutahappy trebuie sa ceri nr de reprezentant si parola de la coordonatoarea ta. apoi iti va explica ea unde trebuie sa intrihappy