| R_8074 a întrebat:

Ca sa ma fac rosu intens, mai exact asa: http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_3473-r osuu.jpg

trebuie sa ma decolorez? Am parul inchis la culoare

3 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Ca sa iti iasa acea culoare trebuie sa te decolorezi si dupa aia sa aplici vopseaua pentru a avea efectul scontat.
Totusi, mai eficient ar fi sa apelezi la un hair-stilist, care te poate indruma si pe moment, si pentru intretinerea culorii!

Bafta! happy

| HelloWirus a răspuns:

Daca vrei sa iti iasa culoarea care este pe cutie trebuie sa folosesti decobes si apoi folosesti culoare respectiva. Insa nu poti fi sigur 100% ca iti va iesi aceeasi culoare. Papa

| mirunaana a răspuns:

Anul acesta se poarta rosu intens la par, dar totusi ar trebui sa porti ceva mai "cuminte", ca nu dupa aceea oamenii sa zica in spatele tau"uite-o pe aia...:O".