| UnunderstoodArtistHere a întrebat:

Ca sa scap de probleme fratii mei mi-au propus sa merg intr-o tabara pana se intorc ei si rezolva da nu despre asta-i orba.Am ajuns de aseara si nu cunosc pe nimeni.Am stat pana tarziu cu ceilalti dar am o problema... Fetele ma privesc cu o oarecare ura si cred ca e din cauza ca jumatate din baieti m-au invitat pana acum pe ringul de dans si sa-i insotesc in activitati.N-am putut sa-i refuz chiar pe toti ca atunci as fi fost cam nesimtita, nu stiu cum sa zic...
Problema mea e ca vreau sa am prietene in tabara cu care sa stau nu baieti care ma sufoca si nu stiu cum sa intru in vorba cu fetele fara sa le enervez mai rau....Idei?

2 răspunsuri:
| ICHBalexnunu a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti o frumoasa si te au invitat tot baieti la dans iar pe ele nu si sunt invidiose!?
Daca s-a intamplat asta du-te si tu la una dintre ele care pare mai putin suparata si imprietenestete cu ea si apoi incearca si cu restul(fi fincera si modesta asta ar trebuisa mearga).
Si cred ca altele ar fi inebunite sa aiba atata atentie, iar tie nu iti place!

| UnunderstoodArtistHere explică (pentru ICHBalexnunu):

Mai incet cu frumusetea ca e doar opinia unor baieti, ce conteaza asa de tare? Din cauza asta am destul de putine prietene si chiar e suparatorsad