| ang3l_iN_the_night a întrebat:

Ca sa slabesc cu portocale trebuie sa mananc numai portocale toata ziua?

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Incearca cura cu mere. mananci numai mere toata ziua si nimic altceva. e garantat, stiu ca merge

| viatadecacatt a răspuns:

Mananca si alte fructe dracu nu o sa o tii numai pe portocale.
Nu nu trebuie sa mananci portocale toata ziua dar sa nu bagi in tinelaughing. cat mai putina mancare

| demonangel37 a răspuns:

Sincer nu am auzit de o dieta cu portocale am auzit de dieta cu struguri dar in orice caz nu poti manca numai portocale ca asta te poate duce la o ingrashare sa ai o pondere si o retinere mananci daca vrei 5 /6 portocale pe zi si asa sunt destul de multe

| roox a răspuns:

laughing
eu de la portocale m-am ingrasat laughing

| DonGiovanni a răspuns:

in nici un caz, iti da pofta de mancare si nu cred ca poti sa rezisti si are multe zaharuri. nu trebuie sa mananci fructe dupa ora 16.

| bogdand a răspuns:

Cine te-a mintit asa happy
Nu cred ca slabesti cu portocalehappy
Au vitamina C care provoaca pofta de mancare si activitate gastrica. Succes cu "cura " asta laughing

| miauu a răspuns:

Nuh:O
de la prea multe portocale iti iriti colonu

nu fa prostia asta.

ca sa slabesti mananca naturat si nu manca seara dupa ora 6

| Ekkaterinna a răspuns:

Nu cred ca ajuta xD mai degraba fac posta de mancare...

| BambOO_8402 a răspuns:

Cel mai bun fruct pentru. slabire este penele verde sau "lebenitsa" eu asa am auzit deoarece contine mult lichid...

dar de "cura" cu portocale nu am auzit...

Dar incearca poate, poate...hee hee

Bafta!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar merge! Eu am incercat, iar in 7 zile am slabit 3 kg! sunt foarte bucuroasa si am o energie searaaa...trebuie sa fac miscare pentru ca altfel nu pot sa dorm.Sunt foarte sanatoase, incearca dieta!