| 0PopaPorno a întrebat:

Ca sa votezi pe cineva de la romanii au talent tb sa platesti? Funda!(online ma refer)

Răspuns Câştigător
| alissa6 a răspuns:

Nu poti online

2 răspunsuri:
| XLittleGirlX a răspuns:

Scopul emisiunii este sa adune bani pentru premiul pe care zice-se este sponsorizat de Cosmote si asta se face doar primind cat mai multe SMS-uri sau telefoane la numerele dedicate !
In concluzie nu ai cum sa votezi vreun candidat decat prin telefon si SMS !

| Radioactive a răspuns:

Nu e posibil sa votezi online. Si ca sa votezi prin SMS/telefon costa. Mie mi s-a facut cost suplimentar 1, 30 euro pentru SMS. La Dansez pentru tine e mai putin!