| anonim_4396 a întrebat:

Ca si adolescent, ce anume ti-ai dori sa citesti in cadrul unui blog? Ce te-ar interesa sa gasesti acolo?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Recenzii de carte si film, opiniile persoanei care scrie cu privire la diverse subiecte sau evenimente etc.

| William a răspuns:

Pe mine nu m-ar interesa nimic dar pe altii cred ca i-ar interesa un site cu tutoriale despre jocuri. Alegi un joc (de preferat mmorpg) inveti tot despre el si pui pe blog. Sau poti sa faci review-uri la servere de metin. Am observat ca cei care vor sa joace pe alte servere nu gasesc. Cred ca un site unde sa fie prezentat fiecare server in cateva cuvinte ar avea succes, daca stii ce ii intereseaza pe jucatori.

| PedoBarbie a răspuns:

Ceva interesant în orice caz.

| Bøøgey a răspuns:

Umor si recenzii.

| zaratu a răspuns:

Ceva despre muzica

| JJ16 a răspuns:

In general, problemele cu care se confrunta un adolescent. Sa stim ce ne asteapta si cum sa prevenim asta. Gen acneea si tot tacamul. Sau despre vedete internationale showbiz...