| deutSa a întrebat:

Cam care sunt caracteristicile unui laptop BUNICEL, nu performant. Si care este pretul acestuia? Specific! Vreau sa-l folosesc mai mult pentru navigarea pe internet si pe messenger, asa ca nu vreau sa dau mai mult de 25de milioane pe el!

6 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns (pentru eucumine010):

A spus bunicel... asta e mult prea bun. eu am un aspire 5742g i3 si bag la gaming la greu pe el. gen wow cu cerinte la max si face fata. asta e i5 si e destul de scump pentru ce are ea nevoie.straight face

| eucumine010 a răspuns (pentru RazvanHDd):

A spus pana in 25 de milioane. Asta e 26 de milioane, dar primesti 2 carduri in valoare de 9 milioane. Nu e scump.

| RazvanHDd a răspuns (pentru eucumine010):

Nu e vorba ca e scump dar la ce are ea nevoie. eu ii recomand un notebook... adica sincer acum... eu navighez pe net si stau pe mess si de pe tel si e foarte bun. (nu am iphone sau galaxy.)

| eucumine010 a răspuns (pentru RazvanHDd):

Ala era bun raport pret/calitate. Mna. Notebook=laptop, ai vrut sa spui netbook probabil. Alea au toate display-ul mic, 13" maxim. Depinde de ea ce vrea, ce ii place.

| RazvanHDd a răspuns:

Daca nu ai de gand sa il folosesti in gaming, iti sugerez un notebook care este mai ieftin... asa economisesti niste bani sa iti iei ceva gen un telefon sau ceva util.