| Nameless a întrebat:

Cam cat costa sa-ti reinstaleze windows. ul 7 cineva?

4 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Eu am dat la un service 50 lei. Sper ca te-am ajutat

| 3mY20002121 a răspuns:

Buna.eu l-am reinstalat si a costat cateva sute de euro. este foarte scump.Deoarece este f.bun

| fortza96 a răspuns:

Depinde unde si cine vrei sa iti instaleze window-ul daca il duci la o persoana anume care are tot ce ii trebuie sa ti-l faca in jur de 100 lei daca nu vrei poti sa iti chemi un prieten o ruda un vecin dai o sticla de suc un pachet de tigari si gata

| simonaalexa a răspuns:

La mine nu costa nimic big grin.ar trebui as inveti as il instalezi nu e chiar asa de greu mai ales daca tu cunosti pe cineva care sa te ajute