| onishu a întrebat:

Cam cat costa un laptop sau calculator?

Răspuns Câştigător
| bozioru a răspuns:

Un calculator gasesti si la 9 milioane, dar sa nu te astepti la performante mari, silaptopul pe la 15, dar tot la fel... Daca vrei un calculator bun, dar nu cred ca o sate intereseze cand o sa auzi de bani ai putea vedea Alienware, dar costa vreo 200milioane. Un laptop bun il gasesti de la 37 milioane in suswinking

4 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Avand in vedere ca vin sarbatorile, un laptop costa in jur de 16 milioane. Calculatoarele, depinde si de performanta, memorie, 30 -35 de milioane. Succes!

| Yannaa a răspuns:

In primul rand, se scrie laptop
iar in al doilea rand, cauta pe googlewinking

| BoBBy a răspuns:

Un calculator bun il iei de la 26mil in sus
si un laptop oleaca mai scump tongue

| Shine_3108 a răspuns:

Depinde ce fel de calculator si laptop vrei.
gasesti oferta la calculator. desktop+unitate+tastatura si mouse fara fir. cam 20 de milioane.
mergi si tu prin magazine si intreaba de calculatoare cu oferte.
iar despre laptopuri sunt si la 15 milioane dar nu prea bune.
gasesti si la 20. 23. 25... depinde ce fel de laptop vrei.