| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat tine un iphone? Si cat are garantie? dau funda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Bris a răspuns:

Depinde...Daca te duci la "GERMANOS" ai garantie pe viata daca mergi la altele intre 2 ani si 5 ani. Un iphone tine mult daca sti sa te porti cu el, adica sa nu-l arunci de la etajul 9, sa nu- faci o baie intr-un inmiresmat lac, balta, somes sau mai stiu eu ce. Daca vrei telefon care sa te tina si pe care sa poti utiliza cerintele de mai sus i-ati un Balckberry sau 555Bleu telefoane de genul asta astea tin nu gluma (demonstrat stiintific de mine ).