| nicoleee30 a întrebat:

Cam cate calorii are o felie de paine graham unsa cu pateu vegetal cu ciuperci Hame si parunjel deasupra?

4 răspunsuri:
| nicoleee30 explică:

Hahaa laughing c am mai ras straight face! suntetii praff! Cn naibaa vo puss sa raspundetii daca habar nu aveti? Numi pasa mie k voii nu stiti! Eu am cerutt un sfat celor care stiu.Nu habarnistilor :-J

| ComatoseWine a răspuns (pentru nicoleee30):

Vai,cate persoane ti-au raspuns.Incredibil! Am raspuns la intrebarea ta ca nu aveam ce face, dar oricum e o prostie.Apropo.nu mai pune patrunjel ca are muuuuulte calorii, stii cum se pune patrunjelul?! Vai de tine, iei 10 kg in plus de la patrunjel. Evident ca nu stiu, nu am studiat aceasta problema pentru ca nu am avut nevoietongue.

| ComatoseWine a răspuns:

Te uiti pe ambalajul pateului si ciupercilor si in functie de cantitatea pe care o pui pe paine afli.De unde sa stiu cate calorii are o felie de paine graham cu pateu vegetal si ciupercirolling on the floorrolling eyes?!