| Ando1dul a întrebat:

Cam cati bani ia o vedeta mare de afara pentru un concert? Ma refer la vedete precum Eminem Rihanna sau Justin Bieber

4 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Sute de mii de dolari sau chiar milioane la concerte mai mari.

| SolitarHacker a răspuns:

200 mii $ in sus tongue

| Cristina45 a răspuns:

Din punctul meu de vedere justin biber nu merita nici un ban :-& dar cred ca castiga destul de mult cat sa nusi faca griji pentru urmatori cel putin 5 ani, asta ma enerveaza e mult spus mai corect ma pune pe ganduri ..ca uni nu au deloc dorm pe strazi sau uni se chinuie sa isi creasca copii iar uni analfabeti au bani cat incape...

| DayByDay a răspuns:

Depinde de vedeta, depinde de concert. In anul 2009, Rihanna a cerut jumatate de milion de dolari pentru un concert de revelion.