| yourfriend_1956 a întrebat:

Cam cati bani se castiga din psihologie?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de performanta ta... e posibil sa castigi chiar 2500 de lei.mai mult nu cred...dei nu e exclus.

| psiholoaga a răspuns:

Daca esti bun si ai clienti, da, mai mult. Dar inainte de asta trebuie sa bagi foarte multi bani in studii, formari, cursuri, dezvoltare personala... Nu imi aminti, ca trebuie sa imi platesc taxa saptamana asta.

| yourfriend_1956 explică:

Mai mult de 2500 de lei (25 de milioane)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat muncesti! Daca esti bun si ai cabinet, ti se duce vestea si ai sa ai pacienti. Totul este sa ajuti cu adevarat si sa ai rezultate.