| Canndy a întrebat:

Cam ce profile de licee mai exista in afara de real si uman? Ce materie se face intensiv la fiecare profl? Cam la ce se dau teze? Se dau teze si la engleza? Sau alta limba straina?

Raspuns va rog :* Fuundaa

Răspuns Câştigător
| Biia14 a răspuns:

La mate-info faci intensiv mate,informatica si cred ca fizica,la filologie faci intensiv romana,engleza/franceza si logica,la stiinte ale naturii materiile de intensiv sunt:chimia,biologia si matematica,la econimic faci intensiv mate si parca franceza acum depinde si de liceu. La filologie dai teza din romana,latina,engleza/franceza si alegere intre geografie si istorie,la chimie-biologie dai teza din mate,chimie, biologie si inca ceva, insa nu stiu, iar la economic dai teza din mate, franceza/engleza si s-ar putea fizica cum ti-am spus mai sus depinde si de liceu. Sper ca te-am putut ajuta! Funda? puppy dog eyes