| Notmyaccount a întrebat:

Cam cum procedezi cand un profesor ti-a pus 1 pentru ca i-ai rezolvat tot testul unui alt coleg? Nota e trecuta in catalog si nu va disparea de acolo, deci voi v-ati cere scuze sau ati incerca sa vorbiti cu respectivul profesor? Daca da, cam ce ati spune?

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Nu a fost corect sa ii rezolvi testul unui coleg. Daca nu se descurca la materia respectiva puteai sa il ajuti sa invete. Acum nu prea ai ce sa faci, nota nu o poate anula. Poti iti ceri scuze. Trebuie sa inveti si sa iei note mari pentru ati ridica media.