| anonim_4396 a întrebat:

Cam la cati ani o sa am si eu barba?laughing) Am 13 ani, dar am mustata >:

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Ai tulei, inceput de barba. Barba adevarata o sa ai cam pe la 15, 17 ani in sus. Atunci o sa poti incepe sa te barbieresti. Pe la 20 de ani in sus o sa fi nevoit sa te barbieresti zilnic. Funda?

6 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai mai asteapta si tu un an sau poate doi..sau poate cateva luni, asta nu este o chestie sigura pe care o stii de la inceput.Si pana la urma, crezi ca iti va sta chiar asa de bine cu barba?:-))Nu esti de parere ca nimic nu e mai frumos decat o piele fina?smug

| rutanklan a răspuns:

Ia o carioca si mazgaleste ti maxilarele...

| LetMeHelp a răspuns:

Pai...depinde de trupul tau si depinde de pubertatea ta.adica am prieteni care au inceput de barba la 17 ani dar am prieteni care le-a crescut barba de-abia la 20 si ceva de ani.deci depinde de trupul tau tongue nu poti sti exact. orcarui baiat de 13 le-a inceput mustata laughing

| 5a a răspuns:

De la 17 ani a inceput sa creasca barba, acum am 20 si sunt nevoit sa ma rad zilnic. Daca vrei sa-ti creasca mai repede poti sa dai cu lama pe fata da nu fa prostia asta.

| Leonho a răspuns:

Depinde dupa hormoniihappy Si eu am 17 doar inca nu prea am FULL. Mustata am si ceva ceva barbabig grin eu zic ca pana ajungi sa terminii liceul o sa ai full. Daca vrei sa creste mai rapid cumpara un gilette si folosesti in fiecare zii sau doua.Duninica.Marti.Vineri.Asa fac si eu.Si dupa ce barberesti mai mult se creste mai rapidbig grin
Succes. Funda?