| ViVi a întrebat:

Cam pustiu pe aici happy
ce ati facut azi?
cum a fost ziua de astazi?

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

O cafea buna de dimineata! Cativa nervi la pranz facut de statul in metroulaughing...Si acum pe seara o baita buna... Ce zi minunata!laughing

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Azi... m`am trezit si am stat putin pe TPU, apoi am mers cu mama la cumpaaraturi, am venit acasa, am luat pranzul, am ascultat muzica si am stat pe TPU, am descarcat niste poze cu mine si cu o prietena, am iesit afara, m`am intors si am intrat iar pe TPUhee hee Acum mai stau putin, dupa care voi lua cina si voi sta iar pe TPU, iar apoi voi face nanibig grin.happy

| JustMeFlory a răspuns:

Azi am stat pe TPU, am ascultat muzica, mi-am mai ars putin parul cu placa, m-am certat cu gagicul, m-am iubit cu Bro...si o sa ies pe afara! Deci nimic special! Tu cu ce ti-ai ocupat timpul?big grinhee hee

| Chocolate a răspuns:

Bored

| AtenA1991 a răspuns:

Yo stau si zac in pat...sunt foarte racitaaacrying..deci nmc placut...

| teodora_3281 a răspuns:

Azi mi am facut radiografie abdominala. mi era frica sa nu am apendicita. din fericire nu am. O zi mai putin placuta. dar optimista in general. a fost soarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat acasa ca-s bolnava, net, casnice, catel... E frumos ca e soare inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La serviciu, o vizită la medic, la cumpărături și acum aici pe TPU.
Tu?
Pa, pa.

| evadez a răspuns:

Dimineata a inceput cu cativa stropi de agonie iar pana la pranz s-a lasat cu sanse mari de apocalipsa dar iata-ma e seara acum, mult ravnita seara probabil ca de fiecare data si asta seara este data renasterii de mult uitata... si aud inconstient parca, 'felicitari esti un tata, ai un minunat anti-Hristos!'