| IoanaOana1000 a întrebat:

Cand aflii cand un baiat te place? dau funda...

Răspuns Câştigător
| aLeXsNs a răspuns:

Poi la un baiat iti dai seama ca te place sunt urmatoarele reactii :
1 : te amuza
2 : Iti tine aparare
3 : Incearca sa deschida subiectul sa va cunoasteti mai mult
4 : Nu se da ca te place
5 : Incearca sa stati mai retrasi
6 : mai timid
Daca ai observat acceste lucruri. Ii zici la accea persoana : Spune-mi daca ma placi asta nu este o rusine asa este
- El v-a incerca sa nu zica asta
stiu ca am raspuns la ceva care trebuia sa raspunda o fata dar am avut si eu acceleasi reactii uneori. big grin sper ca ti-am fost de ajutor merit funda? big grin

1 răspuns:
| GreenB0y a răspuns:

Pai... Cand nu te baga in seama, cand se uita la tine, cand se da mare pe langa tine happy