| alle08 a întrebat:

Cand ai probleme de fete poti merge la biserica?

11 răspunsuri:
| BlackRose08 a răspuns:

Nu, nu se poate sad

| Antonia154 a răspuns:

Nu, eu m-am pornit dar mama si nu numai.mi-a spus ca nu se poate, ...deci NU se poate...imi pare rau daca este important. Funda?

| MariA00 a răspuns:

Normal. Pentru orice prostie cat de mica sau de mare e ea, este indicat sa mergi la biserica.

(nu ca as fi mare crestina)

| Annonymus0000 a răspuns:

Acum depinde si de acele probleme. daca sunt emotionale vorbeste cu parintii, prietenii, sau alte persoane dragi tie, iar daca sunt fizice cu mama ta sau cu un doctor. bafta!

| MissYouToo a răspuns:

Poti intra putin in biserica, dar nu ai voie sa saruti icoanele si nici sa atingi lucruri sfinte.

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Din cate stiu eu nu avem voie decat cand avem nevoi speciale(inmormantari,nunti, botezuri, etc)eu am mers si n-am patit nimic.

| Axy98 a răspuns:

Dahappy.noua asa ne-a zis profa de religiewinking

| mango_7455 a răspuns:

Da normal cand dar paremise dupa 5 ani nu ai voie sa te impartasesti sau ceva de genu

| OoOlivia a răspuns:

Bineinteles ca poti merge...stiu asta de la preothappy dar nu ai voie sa te atingi de icoane, de mir, de cele sfintehappy Dar ai voie...nu stiu de ce toata lumea crede ca nu ai voie.e ceva firesc sa avem probleme de genul asta, si eu ezitam sa ma duc la biserica in perioada respectiva dar m-am informathappy

| Andrewz a răspuns:

Daca te referi la ce cred eu atunci nu.

| siena a răspuns:

Eu stiu si raspunsul este da