| AaaNNnnAaa a întrebat:

Cand am fost in tabara m-am indragostit de un baiat dar o fata pe care o cunosc a fost asa insistenta pe langa el incat au ajuns impreuna...precizez ca m-am simtit minutat cu el chiar as fi crezut ca ma place...pana m-a luat ea la injuraturi ca cica "ma dau la el. Ce sa fac sa-i atrag atentia si sa-l fac sa fie cu mine? dau funda pentru cel mai bun raspunsbig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anghele Ioana si Marcu Mihaela din com. Podgoria jud. Buzau, iti spune sa afli mai multe detalii despre el si sa -i cumperi un lucru din ce -i place, si sa afli daca -i place de tine.Pentru ca un baiat cand se poarta urat cu o fata inseamna ca-i place de ea.