| D2mtfk a întrebat:

Cand apare Diablo 3?

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

In sfarsit avem si noi o data de lansare batuta in cuie pentru Diablo III! Si daca inca te mai intrebi, cand apare DIABLO 3, noi avem raspunsul! Pentru toti gamerii ce au asteptat atatia ani pentru a aparea acest joc -sper sa merite-, Diablo III este pe drum, si este destul de aproape! Primii ce vor pune mana pe joc suuunt… Statele Unite ale Americii, Canada, Europa, Coreea de Sud, Asia de Sud-Est, Australia, Noua Zeelandă, Taiwan, Hong Kong şi Macau.

Diablo III are data de lansare in aceeasi zi cu un alt joc foarte cunoscut, foarte apreciat si foarte asteptat, MAX Payne 3; iar daca ati facut legatura, vi-ati dat seama cand apare Diablo III, altfel, ramane sa aflati imediat.

Cand apare DIABLO 3: 15 Mai 2012

Tot la aceeasi data jocul se va putea achizitiona via Battle.net, iar din mediul online, vor putea cumpara si Mexic, Argentina, Chile şi Brazilia, plus tarile de sus. America de SUD si Rusia nu vor putea cumpara din interiorul tarii jocul, fizic, pana pe 7 iunie 2012, deci… ei mai au de asteptat!

In sfarsit avem si noi o data de lansare batuta in cuie pentru Diablo III! Si daca inca te mai intrebi, cand apare DIABLO 3, noi avem raspunsul! Pentru toti gamerii ce au asteptat atatia ani pentru a aparea acest joc -sper sa merite-, Diablo III este pe drum, si este destul de aproape! Primii ce vor pune mana pe joc suuunt… Statele Unite ale Americii, Canada, Europa, Coreea de Sud, Asia de Sud-Est, Australia, Noua Zeelandă, Taiwan, Hong Kong şi Macau.

Diablo III are data de lansare in aceeasi zi cu un alt joc foarte cunoscut, foarte apreciat si foarte asteptat, MAX Payne 3; iar daca ati facut legatura, vi-ati dat seama cand apare Diablo III, altfel, ramane sa aflati imediat.

Cand apare DIABLO 3: 15 Mai 2012

Tot la aceeasi data jocul se va putea achizitiona via Battle.net, iar din mediul online, vor putea cumpara si Mexic, Argentina, Chile şi Brazilia, plus tarile de sus. America de SUD si Rusia nu vor putea cumpara din interiorul tarii jocul, fizic, pana pe 7 iunie 2012, deci… ei mai au de asteptat!

De pe acum Blizzard a deschis portile precomenziilor, deci, daca sunteti nerabdator si vreti sa aveti printre primii jocul, nu mai asteptati si faceti click pe buy! Pe langa precomenziile deschise acum 2 zile, Blizzard ne-a informat si in legatura cu limbiile ce le vom putea accesa in joc, acestea fiind: spaniolă (atât pentru Europa, cât şi pentru America de Sud), portugheză, franceză, germană, italiană, poloneză, rusă, coreeană şi chineză tradiţională.

Precomanda Diablo 3
Diablo III va fi livrat in 2 moduri, o editie normala, ce contine cutie, disc, manual, etc, si o editie de colectie ce contine (disc cu jocul; documentar despre realizarea lui Diablo III pe suport dual DVD si Blu-ray; coloana sonoră pe suport CD audio; carte "Art of Diablo III" de 208 pagini; macheta Soulstone cu stick USB de 4GB – pe care vor fi livrate Diablo II şi expansion-ul Lord of Destruction; suport pentru acest stick, sub forma capului scheletic al lui Diablo; conţinut exclusiv in-game pentru jocurile Diablo III, StarCraft II: Wings of Liberty şi World of Warcraft).