| Roxy1234 a întrebat:

Cand apare filmul Academia Vampirilor? Si cine ar fi presupusii actori?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trailerele sunt într-adevăr fan-made, filmul este deocamdată într-o fază de proiect, nici distribuţia n-a fost încă stabilită, poţi vedea aici http://www.imdb.com/title/tt1686821/ Se presupune că va fi lansat prin 2013 dar poţi intra pe imdb din când în când, să vezi ce progrese s-au înregistrat.

9 răspunsuri:
| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Eu stiam ca va aparea un serial in 2013.

| Roxy1234 explică (pentru Andreea_Mihaella_1998):

Asta nu o stiam; e mai bine sa apara un serial decat un film; nu stiu daca ar putea sa puna tot ce este in carte intr-un film de o ora si ceva-doua

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns (pentru Roxy1234):

Nici un serial/film nu a fost cartea in sine..twilight si tvd sunt exemple clasice..adica mie mi.au placut mai mult cartile happy

| Roxy1234 explică (pentru Andreea_Mihaella_1998):

Stiu ca nu a fost cartea in sine; ma refeream la actiunile importante prin care trec personajele.

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns (pentru Roxy1234):

Ei schimba actiunea cum vor ei si pun titlul de la carte ca sa vina lumea...

| Roxy1234 explică (pentru Andreea_Mihaella_1998):

Mda,cam asa se intampla...dar sper sa nu shimbe unele lucruri, care au facut actiunea mai interesanta.

| tzumpig a răspuns:

Hello! Filmul apare pe 14 februarie 2014, potrivit unui interviu cu Richelle Mead