| brunett3 a întrebat:

Cand ati aflat de Tpu.ro prima oara?big grin

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cand mi-a spus o colega.am vazut ca si-a facut cont si m`am gandit sa incerc si eu.asta a fost in 27 iunie sau iulie, daca tin bine minte

| shtephie a răspuns:

Am aflat de la o colega pe la sf lui mai happy

| Adry05 a răspuns:

Pe 27 octombrie 2010 ziua in care m-am inregistrat. Am avut o problema si o prietena a zis ca intreaba pe TPU ca poate o sa am mai mult ajutor. Cand a primit niste raspunsuri mi-a dat site-ul si am vizitat putin, mi-a placut atat de mult incat am hotarat sa-mi fac cont si euhappy si de atunci am pornit. Datorita acestul site am si dezvoltat o mare pasiune pentru psihologie pe care vreau sa o urmez^^

| AnnaMaariia a răspuns:

In vacanta de craciun am fost la o verisoara.si ea a intrat si mi s-a parut interesant si am incercattongue
funda?happy

tu cum ai aflat?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cautam parole pentru jurnalul secret Hannah Montana.rolling on the floorrolling on the floor
Mor de ras cand ma gandesc ce faceam.rolling on the floorrolling on the floor

| Bylok a răspuns:

Buna!

cand mi-am tras net tot puneam intrebari pe google si tot timpul imi apareau intrebari de pe tpu.intr-o zi mi-am spus:hai sa vad ce e cu site-ul asta, iar dupa putin timp mi-am facut si eu cont si iata-ma acum iti raspund la intrebare

tu cum/cand ai aflat de TPU?

| Andradaaaa a răspuns:

Acum 1 an sau cam asa

| CanDy_2772 a răspuns:

→ Cand nu stiam la teme si puneam intrebari pe googlehee hee. Si mi-a aparut acest site. Mi'am facut cont si am aflat mai multe happy. Tuh? Cum ai aflat?