| Ramona23 a întrebat:

Cand ati avut prima data iubit/iubita?happy la ce varstabatting eyelashes [nu acc raspunsuri cum ar fi: aici nu este site de matrimoniale] straight face

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Prieten cand eram mik la varsta de 14-15 ani. iubit adevarat la varsta de 19 si prima relatie serioase tot la aceeasi varsta cu acelasi baiat big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca ti spun dar cei cu aceasta curiozitate?
Poate vei primi tot felul de raspunsuri variate s au de loc cu ce te ajuta? Tu cati ani ai si cind ai avut primul iiubit? S au poate iubita? Scuza ma dar nu te cunosc absolut de loc si nu stiu ce orientari sexuale ai? Dar sunt sigur ca nu ai mai mult de 15 ani nu i asa?

| HasisS a răspuns:

Aici nu este site de matrimoniale!
Acum, ce poti sa-mi faci?laughing

ON topic: 13 ani

| PikaRawrr a răspuns:

Aici nu este site de matrimoniale!

Haha.ce imi faci?

On topic: inca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer.la gradinitalaughing la 5 ani aveam un prieten pe care il chema razvan.si apoi in clasa intai, baiatul cu care statea in bancahee hee

| SoreN a răspuns:

La 5 ani, eram la gradinita si stateam toata ziua cu o fata odata vazand la verisori mei mai mari ca au fete cu care merg oriunde (nu prea stiam ce inseamna exact "iubita") si am intrebat-o daca vrea sa fie iubita mea si a aceptat dar nu faceam mare lucru doar o pupam pe obraz nu mai multlaughing