| νєησм a întrebat:

Cand ati renuntat la desenele animate?

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

Eu am renuntat la varsta de 11 ani-12 ani!

u?

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Luna asta!
eram pe UPC si m-am mutat pe RDS!
si acum nu stau sa caut dysney chaneel, pentru ca alea nu sunt desene cum era cele dupa fox kids sad

| ionika17 a răspuns:

De mult, de pe la 12-13 ani!

| BiaSiAtat a răspuns:

Depinde de desene.la Mickey mouse, donald duck, tom si jeryy si toate desenele clasice nu pot renunta nicioadata insa la celelalte acum la 11 ani...

| Andruza a răspuns:

Ehh.demult
Dar pe alea de pe Jetix ma mai uit cand nu am ce face
Cam pe la 13 ani laughing
Cand a aparut Disney

| adee_4040 a răspuns:

Nici acum nu am renuntat la ele dar u laughing e haios sa revezi desene precum Viata cu Louie dar am mai evoluat acum ma uit in paralel si la animeuri big grin

| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

De 3-4 ani :d avand in vedere ca am 11 ani happy

tu? happy

| adryana_6228 a răspuns:

Pe la 11 ani! uni se maturizeaza mai greu! am kolegi care si acum in clasa a10a se uita! fiecare cu modu lui de gandire si cu mentalitatea lui

| Rapture a răspuns:

Nu am renuntat. Nici nu o voi face. Le ador happy
Dar nu pe cele de pe Disney. Cele de la Cartoon Network, Jetix.Fox Kidshappy.

| SkyFly a răspuns:

Salut! Niciodata si nu cred ca voi renunta vreodata, de ce? Pentru ca niciodata nu voi renunta sa fiu copil, copilaria va fi mereu o parte din mine si desenele animate fac parte din ea, de ce sa renunt la ele? Ar insemna sa renunt la o parte din copilarie si nu vreau.
Insa ce iti pot spune e ca ma uit la acele desene animate pe care le vedeam cand eram copil, cum ar fi Tom si Jerry, Dexter's Lab, etc...azi au aparut numeroase desene pline de sentimente negative si violenta, acelora le spun pas.
Apropo, pentru cei care spun ca au renuntat la desene de la 10-11 ani, daca inca ne uitam la desene nu inseamna ca nu suntem maturi, insa in ziua de azi copii se asa-zis 'maturizeaza' de la 8-9 ani.
Pa, pahappy

| specialistul97 a răspuns:

Hei eu am 13 ani si inca ma mai uit la desene, bineinteles ca nu ma uit la desenele alea de pe Minimax laughing) ma uit la disneychannel mai ales la Nini (care nu poate fi numit un desen, e o telenovela, de aia nu a auzit asa multa lume de Nini deoarece conteaza si denumirea postului... pacat. sincer. mie mi se pare un serial asa de frumos si de bun big grin,,, Nu am rezistat sa nu ma uit pe youtube sa vad cum se termina bineinteles in spaniola big grin si ma uit si cand ma plictisesc la celelalte de pe disney, dar cel mai mult ma uit la Nini.

Nu voi renunta niciodata sa ma uit la desene animate, fiecare se uita la ce vrea si ce la ce ii place. nu trebuie criticati big grin
Desene animate te duc intr-o alta lume, este ca si cum ai visa... big grin

| PunkyA a răspuns:

De ce ar trebui sa renuntam la desenele animate? Am crescut cu ele si ne aduc aminte de vremurile trecute.Nu o sa renunt niciodata la ele! Imi plac Zambetul lui Sharon, Arthur, Andersen povestitorul, Ce-i cu Andy, Mickey Mouse.Chiar si Pokemon.Era in fiecare dimineata pe ProTV, acum multi ani.
@Purple serios? Tu la 7-8 ani ai renuntat la desenele animate?
Si nu au nici o legatura cu maturizarea.Si UNII folosesc semnul exclamarii dupa fiecare propozitie...Ca tot vorbeam de maturizare.

| gabytza_3730 a răspuns:

Pentru ce sa renunti? Eu am 20 de ani si din cand in cand ma uit la desene, este funny. Abia astept seara sa inceapa Cars! Il ador pe Bucsa:Xbig grin

| mihai1997 a răspuns:

Nu as renunta niciodata la desenle ca Viata cu Louie si Copii de la 402 cand o s am copii daca va mai fi youtube am sa le arat ca alea erau desene nu cum e acum bakugan si familia sambata

| Hugulets a răspuns:

Am 15 ani. dar inca tot imi plac desenele animate. pai niciodata nimeni nu renutza la ele chiar si cei maturi. pur si simplu. nu am timp pentru a le viziona.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca nu am renuntat

| Lilly28 a răspuns:

Eu inca ma uit la desenehappysi am aproape 18 ani.Nu cred ca exista o anumita varsta la care ar trebui sa renuntam.Fiecare se uita la ce vrea, deci nu conteaza varsta.