| LaviniaLavinitutza a întrebat:

Cand e mai bine sa te saruti cu o persoana? Inainte sa fiti impreuna sau cand deja sunteti impreuna?

Pentru ca daca e inainte, exista riscul ca aceei persoane sa nu ii placa sarutul si sa nu mai vrea in continuare sa fie cu tine.

Dar daca sunteti impreuna e mai greu de gasit momentul perfect pentru primul sarut ca si cuplu. Si na, daca acea persoana te place si nu ii place modul in care saruti, se va oferi probabil sa te invete cum sa saruti.

Vreau sa aud si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Ralucagreen23 a răspuns:

Bună.
Draga mea, atunci când tu și el simțiți să vă sărutați, nu vă retrageți.
Nu trebuie să vă fie frică și nici jena unul de celălalt. happy
Ideea e că nu contează când vă sărutați, primul sărut de la o persoană pe care nu ai mai sărutat o este perfect mereu. happy Pentru că fiecare dintre noi sărută diferit și îi dă celuilalt o plăcere aparate. :*
Ori că vă sărutați înainte sau după ce sunteți împreună, să fii încrezătoare. :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce urmeaza "Cand e mai bine **** cu o persoana? inainte sau dupa ce o cunosti".
Mai sincer,daca saruti o persoana inainte sa o cunosti pari curva, usuratica, corect?laughing Pe cand o fata care saruta un baiat sau o fata, pnm, dupa ce se cunosc e mult mai ok.Ti-am zis ce cred.Bafta!

| Danişor a răspuns:

Salut! pai atunci cand va fi momentul tu si el v-a ve-ti saruta.Sa nu va retrageti nu trebuia sa v-a fie frica sau gena unul de celalalt.Lasa-ti totul sa vina de la sine happy Mult noroc big grin