| littlebluebutterfly a întrebat:

Cand este targul de manuale din parcul Obor? Ati fost anii trecuti, au manuale bune?

2 răspunsuri:
| Debb10FM a răspuns:

Am fost! Cand am cumparat o culegere, mi-a spus aia de la magazin ca e cea mai cautata..Acum nu stiu. Dar de fapt la obor e tot timpul targ, adica tot timpul sunt doamnele alea care vand carti ackolo, manuale si carti. Dar totusi nu te sfatuiesc sa cumperi de ackolo ca main sunt cu inselatorie

| Dethklok a răspuns:

Ciao, anul trecut s-a tinut targul de manuale din parc. Daca esti interesat/interesata, noi, Parlamentul Local al Tinerilor vom organiza si anul acesta pe 22 si 23 Septembrie si pe 29 si 30 incepand cu ora 09:00 pana la 15:00