| Razvan_6429 a întrebat:

Cand faci sex iti trebuie neaparat prezervativ?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu,nu iti trebuie,asta daca vrei cumva sa capeti o boala prin intermediul BTS,daca nu vrei sa folosesti prezervativ,si sa te asiguri ca partenerul/partenera ta este sanatoasa si ca nu are vreo boala ar fi cazul ca amandoi sa mergeti la un control si sa va asigurati ca totul e bine, ar mai fii o problema, daca nu folosesti prezervativul partenera o sa ramana 99% insarcinata, asta iti doresti? Daca da da`i drumu la facut echipa de fotbal.

Tay-Tay!wave

5 răspunsuri:
| SlimShady_8054 a răspuns:

Nu neaparat! Prezervativul opreste spermatozoizi sa intre in uter, astfel fecundarea nu mai are loc.

| xdeex a răspuns:

Doar daca nu vrei un bebe laughing

| buburuza_4437 a răspuns:

Da normal.pentru cu poti lua diferite boli si mai ales o poti lasa insarcinata pe partenera ta.deci mai bine protejeaza-te

| Razvan_6429 explică:

Daca vreti funda puneti poze nud ok!

| ana_8366 a răspuns:

Da,daca partenera ta nu foloseste contraceptive este bine pentru a evita o sarcina sa folosesti prezervativulhappy