| IubesteEa a întrebat:

Cand fostul zice pe mess mai bine decat sa ne certam toti 3 inseamna ca a vrut sa se desparta de mine? dau fundahappy sau mai exact ce a vrut sa spuna? in ziua de 8 ianuarie eu cu el vorbeam pe mess si el vorbea si cu mine si cu prietena mea si ea il placea mult si a inceput sa ii faca reprosuri si el nu-i zicea nimic ma rog asta mi-a spus si ea a inceput sa inventeze tot felul de minciuni si el a crezut-o si l-am intrebat mai vrei sa fi cu mine? el nu, eu de ce? el mai bine decat sa ne certam toti 3 si i-am zis ca il iubesc mult si ca el ma face sa sufar si si-a cerut scuze si uite asa ne-am despartit vreau parerea voastra dupa ce am scris mai sus de ce a zis mai bine decat sa ne certam toti 3? a vrut sa se desparta de mine? de ce si-a cerut scuze? dau funda multumesc! la cele mai bune raspunsuri! si la cele mai multe raspunsuri! help vreau mai multe raspunsuri si ce trebuie sa fac? sa il uit? multumesc! si as mai vrea sa stiu de ce s-a despartit de mine? a ales asa ca sa salveze prietenia noastra? m-a iubit? si vreau sa stiu de ce a crezut-o pe ea? si sa nu spuneti ca a avut o relatie cu ea ca nu a fost asa, cand eram in clasa el a venit la usa sa ma vada si zisa mea prietena la luat in brate si vazand el ca ma uit la ei, el a dat-o la o parte si i-a zis ca e proasta si s-a uitat la mine si a plecat... ce inseamna comportamentul acesta? va rog sa ma ajutati stiu ca intrebarile pot sa le aflu de la el dar am nevoie si de sfaturile voastre funda dau la cele mai multe intrebari si frumoase pup:*vreau si eu raspunsuri mai lungi va rogggggggg

Ai un raspuns pentru flori?

1 răspuns:
| Gstefan a răspuns:

Am citit 40% din ce ai scris si m-am pierdut in cuvinte. Ar trebui sa devii scriitoare...