| anonim_4396 a întrebat:

Cand iese iphone 3gs de pe piata? adica in decembrie as mai gasi prin orange? si ce imi recomandati intre iphone 3gs si blackberry 8900 curve? si de ce? dau fundaaaaaaaa!batting eyelashes :**

Răspuns Câştigător
| deeapa a răspuns:

Eu am IPhone 3gs si nu e adevarat caci daca il scapi o data se crapa, eu l-am aruncat in pietri de nervi si nu aree nici o zgarietura.sunt rezistente (mai ales daca ai husa )si au multe jocuri faine...iti recomand IPhone, si da cred ca gasesti.happyDe ex. daca trimiti multe mesaje e ok BlackBerry ca nu ai ce sa faci cu tastatura in afara de asta.

2 răspunsuri:
| elll a răspuns:

Parerea mea, mai mult imi place BlackBerry, are un ssistem de navigatie mult mai bun si este mult mai complex

| uKa_5544 a răspuns:

Nu cred ca gasesti dar eu iti recomand BlackBerry 8900 curve pentru ca iphone este mult mai sensibil adica daca l-ai scapat odata e varza eu am BlackBerry si eu zic ca merita mai mult pentru ca e de foloshappy