| мутнιc a întrebat:

Cand iesiti cu o fata in oras. cam despre ce voribiti? Adica pana mea, va pupati pe obraz si asa, va asezati, buna ce mai faci, bine tu. si dupa aia? laughing

Răspuns Câştigător
| mini35 a răspuns:

Pai daca esti cu o fata te saruti cu ea si vorbiti despre probleme, dragoste, face baiatul pe interesantu sau mai face cate o gluma si trece timpu.Si dupa ce se insereaza se saruta si pleaca.Asta in cele mai multe cazuri s-ar putea sa fie si altfel in fine. Sper ca am fost de ajutor:d

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Hobby-uri,prietenii comuni si normal ar fi sa vorbiti despre voi, cum sunteti si ceea ce asteptati de la persoana de langa voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vorbesti despre interesele comune

| Wehes a răspuns:

Ce ai mai facut azi?
Ce o sa faci maine?
Si o intrebi si tu ce iti vine in minte, si ce vrei sa aflii despre ea.

| SuntCumVreauEu a răspuns:

Si dupa aia poate o (umplem de copii cruzi) daca e cazu. Pa te pup, Pa, la fel, si mergem in drumu nostru

| BootsToAsses a răspuns:

Stupidstraight face