| raresMgrasuu a întrebat:

Cand ii spui unei fete "esti frumoasa", "ce pantaloni faini ai" ea este mai atrasă de tine cand ii faci complimente?

5 răspunsuri:
| EduardEdu1994 a răspuns:

Daca ii place de tine da

| sierra1 a răspuns:

Păstreză DOAR primul compliment, e mai de bon-ton

| Adry05 a răspuns:

Depinde de frecvența lor și cum le spui, că se vede când faci un compliment sincer și unu doar ca să obții ceva

| darrio2007 a răspuns:

Cand ii spui de pantaloni, chiar te referi la pantaloni sau la ce este sub pantaloni?

| Donsavas a răspuns:

Daca ii place de tine, e atrasă cu sau fara complimente. Niste complimente nu ii vor provoca interes.