| Mihail2020 a întrebat:

Cand incepe prima zi de scoala primul cel mai bun raspuns ea FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Badea_Alexandra_1991 a răspuns:

Prima zi de scoala incepe in 17 septembrie!

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Luni,pe 17 septembrie broken heart

| Alcszusa a răspuns:

Intereseaza-te la scoala ta! Eu de exemplu incep luni!big grin

| Teodora05 a răspuns:

Luni...eu asa stiu

| Ela223 a răspuns:

Pai la gimnaziu incepe luni 15 septembrie, de la ora 9. Iar la clasele mai mari de a opta am auzit ca festivitatea va fi sambata

| Ela223 a răspuns:

Din cate stiu eu, la gimnaziu (clasele 1-8 ), scoala incepe luni - 17 septembrie, ora 9:00.Dar,am auzit ca la clasele mai mari de a 8, festivitatea de inceput va fi sambata.Iar de luni ei vor incepe orele.Nu e sigur!