| AliAli94 a întrebat:

Cand incepe sezonul 2 din mo si foca? dau funda pentru cel care raspunddded cel mi repede [ maxim 2 zile ]

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Tocmai ce am vorbit cu Codin si m-au info ca v-a incepe in 22 Septembrie Joia ca de obicea si o sa fie un sezon mai tare si mai frumos ca cel trecut!

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Tocmai ce am vorbit cu Codin si m-au info ca v-a incepe in 22 Septembrie Joia ca de obicea si o sa fie un sezon mai tare si mai frumos ca cel trecut! Hai RObotzi

| Gojotza24 a răspuns:

Pai incepe fixxxxx pe 22 septembrie luna acesta...cam joia viitoare