| Lov3Boy a întrebat:

Cand incerc sa intru pe http://anime.kage.ro/ imi apare eroarea asta: Could not connect: Access denied for user 'kagero_guy'@'localhost' (using password: YES) cum as putea sa o rezolv? Funda si vot.

3 răspunsuri:
| ihacoswhy a răspuns:

Stiu si mie la fel! Nu stiu ce se intampla dar vreau neaparat sa vad urmatorul episod din Manga pe AnimeKage>.

| ihacoswhy a răspuns (pentru ihacoswhy):

Pardon, capitol

| Ãdÿtză_Ra_Ul_2000 a răspuns:

Da frate si mie la fel. :/ am crezut ca pc-ul este de vina. dar vad ca si la altii este la fel. Sa vedem probabil ca maine va merge happy. Salut!