| FreshMenthol95 a întrebat:

Cand intru pe mess dupa telefon vreau sa-mi apara la status " I'm mob " dar nu imi apare. Ce pot sa fac? Am ca telefon un android si mess. ul e luat dupa market si este versiunea 1.5.

2 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Daca vrei sa iti apara asa trebuie sa intrii de pe google.
Si eu am avut Android(acum am IPhone) si cateodata nu imi mergea mess'ul ala[ se incarca foarte greu] si am intrat de pe google si imi aparea la status ' I'm mobile '.
Bafta!

| BlugiStramti a răspuns:

Posibil tie sa nu iti arate sau cand intri pe pc/laptop/tableta sa ai alt statuss si atunci cand intri pe tel nu iti mai apare statusul acela dar nici unul