| andrey_8401 a întrebat:

Cand joc fotbal am o mare problema si anume frica mi-e frica cand joc cu baieti mari imi tremura picioarele dc? dc? cand joc cu prietenii mei nu mi se intampla asa ceva? vreo solutie?

1 răspuns:
| Deutzeuh a răspuns:

Uff...andrei cred ca corpul tau simte ca se poate intampla ceva. te pot lovi si din astea. si mie mi se intampla la fel. de prietenele mele nu mi-e frica dar de fetele mai mari simt asa o palpitatie daca se intampla ceva. deci asta cred eu. creierul tau simte ca se poate intampla ceva si de aceea. solutie: incearca sa fi puternic...succes