| Vodafone95 a întrebat:

Când mă scol de dimineata,nu arat foarte bine,adică am cearcane urate, ce as putea să fac sa numai am?

3 răspunsuri:
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Daca ai cearcane insemna ca nu te odihnesti suficient, adica desi dormi noaptea mintea ta este foarte stresata. Incearca sa lasi problemele deoparte cand dormi.Mai mult, ai putea sa folosesti o crema hidratanta. Sper ca te-am ajutat! Take care!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Somnul ideal se spune ca este de la 22 pana la 5...acum, daca vrei, sigur ca poti dormi mai mult, dar ca sa te odihnesti cum trebuie cred ca ar trebui sa te culci cel tarziu la 10 seara.
Incearca!

| Lavii007 a răspuns:

Sa dormi mai mult, sau ai putea incerca tratament folosind zatul de la cafea(ce ramane pe fund).