| paupaulapaulina a întrebat:

Cand o sa apara rezultatele de la proba de baraj Cangurul Matematica ce a avut loc pe 28 Mai 2011 pentru clasele IV-V-VI ( 4-5-6 ).
Va rog sa imi spuneti pentru ca sunt foarte curioasa happy
TRatati cu seriozitate.

Aveti grija in vedere cu rezultatele cerute deoarece cele de la VII-XII aua aparut si nu a-si vrea sa faceti o confuzie spunandu-mi ca au aparut :-s ( Cam ciudat, dar sper sa intelegeti ).

Dau fundita si vot :*

Răspuns Câştigător
| sabilopod a răspuns:

Nu stiu, dar poti intra in fiecare zi pe site-ul lor, www.cangurul.ro, acolo vor fi afisate prima oara!

1 răspuns:
| coolgirl16 a răspuns:

Mainelaughing