| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Cand o sa arat si eu mai matur, a barbat? Am facut 18 ani acum o saptamana si arat de 14 ani

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ai toata viata inainte, cand o sa fi deja matur o sa vrei sa fi iar copil.

| Sofer a răspuns:

Ramai asa ca ești frumos.

| RKBlue a răspuns:

Din ce am observat, uneori e mai bine sa pari tanar.
Cand vei fi la 40 de ani, daca se mentine aspectul, vei arata de vreo 30 si ceva.(si crede-ma, uita-te la barbatii de peste 40 de ani.Nu vrei sa arati ca unii dintre ei-stim acel tip cu totii)
Nu e nimic in neregula sa arati mai batran sau mai tanar decat propria varsta, ambele venind cu avantaje si dezavantaje...

Răspuns utilizator avertizat