| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa dispara zapada asta jegoasa ce o sa preferati?
http://www.freshnessmag.com/......s_0012.jpg
Vans sau Bascheti
http://images.okazii.ro/auctions/2009/05/29/238734123-12 74652-500_500.jpg

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac ambele perechi, sunt exact genul meu. Am sa le aleg pe amandoua happy.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bascheti happy

| inna a răspuns:

Tenesi Converse.

| rey a răspuns:

Zapada jegoasa?
Eventual pentru sensibili is melancolici ca tine. Zapada e super.
Dintr-e incaltamintele alea niciuna nu as purta nici in cosciug.
Is de fetitze de max 17 ani.

| deea_1980 a răspuns:

Baschetilove struck

| Mădălina_2296 a răspuns:

Adidasii
laughing
cei mai the best

M a d Uhappy

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Dupa ce pleaca zapada asta jegoasa abia astept sa port o pereke d adidasi, nu de firma ca nu-mi permit, merge si ceva de la kinejibig grin...asa si mai ales abia astept vara sa umblu desculta prin curte la bunici, ce tare ebig grinwinking

| Black a răspuns:

Dintre perechile astea 2
CLAR Bascheti laughing
Succes! tongue

| SexyChick a răspuns:

Converse love struck

| denisa20 a răspuns:

Baschetihappy

| sweet_1462 a răspuns:

Baschetii